portfolio website templates

Nabízíme

JANSSEN COSMETICS

Firma JANSSEN Cosmeceutical má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O “světovém“ záběru firmy, resp. značky se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách Janssen Cosmetics. V současné době Janssen Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa. Na českém trhu má své zastoupení firma Janssen Cosmeceutical od roku 1998 a na Slovensku od roku 2002.

NAFIGATE COSMETICS

NAFIGATE Cosmetics je česká společnost, která se od roku 2015 věnuje vývoji a výrobě kosmetických přípravků pro boj s vráskami a projevy stárnutí pleti. Produkty vyrábí s důrazem na nejkvalitnější ingredience a co nejméně škodlivých látek. Proto jsou všechny její produkty bez parfemace a parabenů.

LASER SPARIDONN

Proč je laser Sparidonn tak důležitý v kosmetickém ošetření?

Laser při jediném ošetření řeší čtyři nejdůležitější problémy jako jsou: akné, vrásky, poruchy pigmentu, kuperózu - popraskané žilky

Trvalá na řasy
Refectocil

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné.

Lash Lifting
& Lash Botox Bomb

LASH LIFTING
Tato technika využívá silikonové formy k napnutí a vytvarování řas s využitím speciálních tekutin. Nejedná se tedy o trvalou na řasy, ale o celkovou výživu a efekt zatočení řas až k obočí.
Nejprve se aplikuje LASH LIFTING sada 3 přípravků, a poté se řasy nabarví. Procedura je zakončená výživou LASH BOTOX BOMB, při které řasa dokáže pojmout velké množství vody a keratinu. Tento proces se projevuje viditelným zvýšením objemu.
LASH BOTOX BOMB
Jedná se o profesionální výživu řas pomocí nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. LASH BOTOX BOMB uzdravuje a výrazně posiluje přírodní řasy.